Klientų patirtis

Gera žinoti, kad mumis pasitikite – štai keletas mums atsiųstų klientų atsiliepimų. Galbūt norite pasidalinti savo bendradarbiavimo su UAB „Pajūrio autorika“ patirtimi? Laukiame jūsų laiškų elektroniniu paštu: info@vertinu.lt


UAB „Pajūrio Autorika“ – profesionali ir kvalifikuota komanda. Į užsakymą sureagavo operatyviai, automobilį įvertino tiksliai ir galėjau greičiau jį parduoti.

Aleksej


Visiems savo pažįstamiems rekomenduoju naudotis šios vertinimų įmonės paslaugomis! Tikrai sąžiningi darbuotojai, kurie stengiasi vardan savo klientų. Dėkoju jums už nuoširdų ir profesionalų darbą!

Angelė


Teko atsidurti situacijoje, kai po avarijos buvo stipriai apgadinta mašina. Savaime suprantama – pirmiausia laukėme sprendimo iš savo draudimo bendrovės, tačiau, kai sužinojome, kokia suma buvo apskaičiuota, pasirodė, kad ji kiek prasilenkia su realiais nuostoliais. Pažįstamas patarė kreiptis į nepriklausomus vertintojus Klaipėdoje – UAB „Pajūrio autorika“. Esame labai patenkinti profesionaliu specialistų darbų, o galiausiai pavyko gauti tokią išmoką, kuri atitiko mūsų lūkesčius.

Audrius ir Oksana


Gana ilgai teko ieškoti nepriklausomų vertintojų – ypač svarbu buvo protinga paslaugų kaina ir kokybė. Patiko „Pajūrio autorikos“ darbuotojų požiūris ne tik į savo darbą, bet ir į pačią situaciją, dėl kurios kreipėmės į vertintojus. Matosi, kad šiai komandai svarbu ne tik greitai atlikti visas procedūras, bet ir žmogiškai bendrauti su klientais. Ateityje, prireikus būtinai kreipsimės į „Pajūrio autoriką“.

Saulius


Labai paprastai bendradarbiaujanti, operatyviai įvykdanti užsakymus įmonė. Labai patogu, kad UAB „Pajūrio autorika“ vertina įvairias transporto priemones, todėl nereikėjo ieškoti kitų vertintojų.

Justinas


Po nemalonaus įvykio įmonės turima ūkio technika buvo apgadinta, laimei, pavyko atgauti reikiamą pinigų sumą, žalai atlyginti. Už tai, kad ši situacija pasibaigė mūsų naudai, esame dėkingi UAB „Pajūrio autorika“. Vertintojai ypač profesionalūs – pranoko visus mūsų lūkesčius.

Nijolė V.


UAB „Pajūrio autoriką“ automobilio vertinimui pasirinkau dėl brolio rekomendacijos ir nusivilti neteko. Kokybiškos paslaugos, geras aptarnavimas, greitas darbas. Dėkoju!

Kornelija


Visiems ieškantiems puikaus kainos ir paslaugų kokybės santykio, rekomenduojame rinktis UAB „Pajūrio autorika“. Taip jau nutiko, kad teko į turto vertintojus kreiptis dėl gana nemalonių priežasčių, todėl buvo labai svarbu, kad visos procedūros (transporto priemonių vertinimas taip pat) būtų atliktos kuo skubiau ir profesionaliau. Šios įmonės patirtis matyti kiekviename žingsnyje – dėkojame už žmogiškumą, taktiškumą ir, žinoma, už gera darbą.

Karolis