Nepriklausomi žalos ekspertai

Pajurio AutorikaUAB „Pajūrio autorika“ - įmonė, įsikūrusi Klaipėdos mieste, kilnojamojo turto vertinimo srityje dirba jau daugiau nei 20 metų. Plačiame įmonės teikiamų paslaugų spektre - visų transporto priemonių vertinimas: automobiliai, sunkvežimiai, priekabos bei puspriekabės, traktoriai bei kita ūkio technika. Kilnojamojo turto vertinimo paslaugos teikiamos visose Klaipėdos, Telšių bei Tauragės apskrityse. Taip pat paslaugas teikiame ir Vilniaus apskrityje.

Kada reikalingas nepriklausomas vertinimo ekspertas?

Turto vertinimas reikalingas, kai norite sužinoti tikslią žalą, patirtą avarijos ar kitos nelaimės metu, taip pat, kai reikalinga nustatyti. Pasitaiko atvejų, kai vertinimas reikalingas turto savininkui jį įkeičiant, arba kai nustatytas žalos atlyginimas, įvykus avarijai, netenkina nukentėjusiojo. Visas UAB „Pajūrio autorika“ paslaugas kviečiame peržiūrėti čia.

Transporto priemonių vertinimas Klaipėdoje ir visoje miesto apskrityje atliekamas kvalifikuotų, nepriklausomų autoekspertų. UAB „Pajūrio autorika“ užtikrina, kad įmonės darbuotojai nuolat tobulėtų – vykstame į kasmet organizuojamus mokymus, kvalifikacijos kėlimo užsiėmimus.  Čia dirba tik nustatyta tvarka atestuoti transporto priemonių vertintojai.

Siekiant nustatyti patirtą žalą, kai transporto priemonė apgadinama eismo įvykio ar stichinės nelaimės metu, labai svarbu ne tik pasirinkto specialisto kompetencija, bet ir profesionalumas, objektyvumas. Vertintojo pagrindinis tikslas – kliento interesai ir teisingas žalos atlyginimas.  UAB „Pajūrio autorika“ specialistai dirba operatyviai, taupydami jūsų laiką, o savo klientams gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas, konkurencingomis kainomis.

Visada siekiame maksimalių rezultatų bendradarbiaudami su savo klientais ne tik vertinant nustatytą turtą, bet ir klientų aptarnavimo srityje. Mums svarbus asmeninis ryšys ir ilgalaikis bendradarbiavimas, klientams susidūrus su panašiomis situacijomis ateityje.

Vienas iš įmonės privalumų – pirmoji konsultacija telefonu ar atvykus i biurą (konsultacija iki 15 min.) teikiama nemokamai.

Ilgametė transporto vertinimo patirtis, modernūs darbo principai, individualus požiūris į klientą – tik keletas įmonėje puoselėjamų vertybių, kurių dėka galime užtikrinti aukščiausios kvalifikacijos vertinimo paslaugas.

Jei jums reikalingas transporto priemonių vertinimas vakarų Lietuvoje, kviečiame pasitikėti patyrusia UAB „Pajūrio autorika“ komanda ir susisiekti su mumis jau dabar.